Potisk tašek na víno

Avatar
Taškahned cz
12.03.2024

Tašky na víno nebo dárkové tašky s logem firmy se skvěle hodí pro různé příležitosti jako jsou obchodní setkání nebo firemní meetingy. Logo nebo jiná firemní grafika podpoří vaši značku. Potisk na tašku na víno můžeme realizovat sítotiskem nebo na digitálním stroji. Potisk tašek možný od 100 kusů.

Digitální tisk na tašky na víno

Nejlevnější a nejrychlejší potisk papírových tašek. To je digitální plnobarevný potisk. Digitálně potiskneme papírové tašky na víno dle vašeho návrhu. Již od 100 kusů. Rychle a levně.

  • barevnost tisku: CMYK
  • vhodné pro počet 100 - 5.000 ks
  • výhody: plnobarevný tisk vč. fotek, stínů a přechodů
  • snadná příprava dat, tiskneme i z JPG, PNG, PDF, EPS
  • tiskneme vodou ředitelnými barvami

Sítotisk na tašky na víno

Sítotisk je vhodným potiskem na většinu tašek z našeho e-shopu. Touto technologií jsme schopni tisknout jak na kraftové tašky, luxusní laminované tašky, úzké vínové tašky. Sítotisk používáme k potisku menšího množství tašek (do 1.000 kusů). Pomocí sítotisku dokážeme vytisknout opravdu kvalitní ostrý potisk, a to i v místech blízkého soutisku barev. Sítotisk zvládne tisknout 1 až 8 barev, včetně zlaté a stříbrné, plnobarevně ve CMYK.

  • barevnost tisku: 1 až 6 barev, vč. CMYK nebo CMYK s podtiskem bílou
  • vhodné pro počet 100 - 1.000 ks
  • výhody: jemné detaily, ostrý tisk, přesný soutisk, vysoká kryvost barev
  • tiskneme pouze ekologickými vodními barvami

Taška na víno s potiskem

Můžete si vybrat tašky na víno se šňůrkou nebo papírovou rukojetí. Kromě toho nabízíme také širokou škálu barev - neutrální i živé, intenzivní. Pro lidi, kteří očekávají nejvyšší kvalitu, jsme připravili laminovanou papírovou tašku na víno.

Sdílejte článek

E-book ke stažení

Stáhněte si průvodce objednání tašek s potiskem

Související

Oblíbené tašky na víno

Taška na víno patří mezi nejoblíbenější druhy papírových tašek. V naší nabídce najdete různé druhy tašek, od strojních s krouceným uchem za bezkonkurenční ceny, po nejluxusnější tašky s bavlněným uchem a vyztuženou vrchní částí i dnem.

Rychlá poptávka

Napište nám svou představu a my Vás kontaktujeme

Naši produktoví specialisté se s Vámi spojí a navrhnou optimální řešení pro Vaše požadavky na tašky na víno nebo jiný typ tašek (papírové, luxusní dárkové, látkové / bavlněné). Na poptávku reagujeme rychle, cenovou kalkulaci vám v pracovních dnech odešleme obratem (PO-PÁ 9:00-17:00).

tasky-na-vina-2
Vlastní potisk:
  • Maximální velikost souborů překročena.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Co bude následovat po odeslání formuláře