Tašky na vína

Rubrika blogu: Tašky na vína

Víno jako dárek na uvítanou? My říkáme rozhodně ano.  A pokud bude předáno v našich taškách na víno, bude to dokonalé. Přečtěte si články o našich taškách na víno.

 • taskynavino-023b

  Potisk tašek na víno

  Tašky na víno nebo dárkové tašky s logem firmy se skvěle hodí pro různé příležitosti jako jsou obchodní setkání nebo firemní meetingy. Logo nebo jiná firemní grafika podpoří vaši značku. Potisk na tašku na víno můžeme realizovat sítotiskem nebo na digitálním stroji. Potisk tašek možný od 100 kusů.

 • taskynavina_572921557d

  Více než jen obal: Vyberte tu správnou tašku na víno

  Plánujete překvapit někoho speciálním vínem nebo destilátem? Nezapomínejte, že dojem z dárku není jen o jeho obsahu, ale i o způsobu, jakým je prezentován. Správně vybraná dárková taška na víno může zásadně obohatit celkový dojem, dodat dárku na jedinečnost a proměnit běžný okamžik v nezapomenutelný zážitek. Zvolte tašku, která nejenže skvěle doplní vámi vybrané víno, ale také vyjádří charakter a preference obdarovaného.

 • Taška na víno

  Dárková taška s vínem nikdy nezklame

  Víno, to je dárek, který nikdy nezklame. Pro firmy se stalo víno nejen symbolickým dárkem pro vyjádření vděčnosti a uznání svým partnerům, zaměstnancům či zákazníkům, ale také výjimečným nástrojem pro budování vztahů a obchodních spojení. A pokud láhev zabalíte do krásné a elegantní tašky na víno s logem vaší firmy, stává se dar více než jen lahodným nápojem. 

 • vino-026b

  Barevné tašky na víno

  Taška na víno patří mezi nejoblíbenější druhy papírových tašek. V naší nabídce najdete různé druhy tašek, od levných kraftových až po luxusní provedení v dražší variantě. Kromě standardní bílé a hnědé (přírodní) barvy si můžete vybrat z celé škály barevných odstínů tašek.